Nowe Produkty

Nowe Produkty

Bielizna jako widoczny element garderoby

In: Bielizna damska Dziś: Komentarzy: 0 Wyświetleń: 92

Bieliznę traktujemy jako niezbędny element naszego stroju. Efekty jej właściwego doboru w postaci wizualnej poprawy naszych kształtów i proporcji widzimy na zewnątrz. Bielizna ma spełniać określone zadania ale pozostawać ukryta.

Co jeśli zechcemy wydobyć ją i jej piękno na zewnątrz? Pochwalić się nim?

Pokazać światu i przestać chować pod ubraniem?

I wcale nie chodzi o to aby wywołać rewolucję i nosić bieliznę na wierzchu. Chodzi o to aby bielizna mogła stać się równoprawnym elementem garderoby jak bluzka czy top.

Oczywiście nie możemy sobie na to pozwolić w każdej sytuacji, z każdą bielizną i do każdego stroju. Na nieformalne lub towarzyskie spotkania i tak możemy pozwolić sobie na nieco więcej i ubrać półprzezroczystą bluzkę lub większy niż zwykle dekolt.

Skupmy się na bieliźnie, która może nam służyć jednocześnie za biustonosz i… bluzkę.

Przykładów możemy znaleźć sporo. Kusząca bielizna nie gra tutaj głównej roli ale subtelnie zaznacza swoją obecność i podkreśla naszą kobiecość. Dodatkowo stanowi ciekawe uzupełnienie naszego stroju.

            

    

Takie body lub gorset, założone do spódnicy lub spodni rurek nie dość, że będą wyglądały niezmiernie ciekawie to pozostaną na miejscu, nie ściągając się i nie przesuwając nieustannie jak czynią to bluzki. Aby strój niejednoznacznie odpowiadał na pytanie czy jest to bielizna czy nie jest, zostawmy małe niedopowiedzenie w postaci narzuconej marynarki czy kardiganu.

          

Ponadto bielizna taka może być doskonałym rozwiązaniem na dość gorące dnia lata oraz alternatywą stroju, jeśli po spotkaniu czy dniu pracy mamy też plany na wieczór.

Pamiętajmy jednak, że kiedy decydujemy się na taką subtelną ekspozycję, to zadbajmy o to by bielizna traktowana jako widoczny element garderoby była jednak kryjąca. Granica pomiędzy subtelnym erotyzmem a wulgarnością jest przecież niezwykle cienka.

Komentarz

Zostaw swój komentar

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć