Nowe Produkty

Nowe Produkty

Dzień Kobiet - starszy niż PRL

In: Bielizna damska Dziś: Komentarzy: 0 Wyświetleń: 59

Międzynarodowy Dzień Kobiet obchodzony od 1910 roku jest okazją do wszelkich miłych gestów w stronę naszych Pań.

Niezależnie czy to bardzo bliska osoba czy też po prostu koleżanka z pracy wystarczy zdobyć się na przyjazny gest, miłe słowo i uśmiech aby ten pełen życzliwości dzień wyróżniał się nieco od codzienności.

Trochę historii…

To coroczne święto jest wyjątkową okazją, u którego podłoża zawsze była kobiecość, chęć oddania hołdu, upamiętnienia i docenienia jej osoby. Z różnych względów, w zależności od zawirowań politycznych, osoby rządzące potrafiły wykorzystać tę okazję do swego rodzaju manifestacji lub zagrywek taktycznych.

W czasach PRL to święto rozkwitło jak nigdy przedtem a zwyczajowo ofiarowane goździki i tulipany wyłaniały się na rękach kobiet opuszczających zakłady pracy.

Okres za rządów Gomułki był również okazją do uzupełniania braków w zaopatrzeniu bo w ten dzień kobiety w pracy i szkolnictwie otrzymywały masowo kawę, mydło, ręczniki i niezapomniane rajstopy.

…i dzisiaj

Na szczęście współczesne święto jest okazją do uprzejmości i wręczania kobietom drobnych upominków. Każda z nich – matka, żona, córka, partnerka, koleżanka – czuje się wyjątkowa chociaż w tym jednym dniu.

Najczęściej są to kwiaty i czekoladki ale możemy pokusić się również o nieco bardziej śmiałe prezenty jeśli obdarowujemy swoją partnerkę.

Już na kilka dni przed Świętem Kobiet, internetowe i stacjonarne sklepy z bielizną, hurtownie i galerie przeżywają szturm na tego rodzaju asortyment. Popularna jest w szczególności bielizna damska, kusząca bielizna, również ta nocna i bielizna erotyczna.

Powodzeniem cieszą się również pończochy, które są niesłabnącym atrybutem kobiecości. Co ważne, zgadzają się w tym jedna, jak i druga płeć.

Jeśli poszukujesz pomysłów na ten dzień dla swojej kobiety to koniecznie zajrzyj na kuszacysekret.pl z pewnością znajdziesz tam coś interesującego.

Doskonałym pomysłem dla kobiety, którą dobrze znasz mogą być również perfumy. To nie wychodzący z mody podarek, który może oczarować ukochaną ale i mniej miło zaskoczyć. Najlepiej więc zdecydować się na takie, które wiemy, że jej się podobają, kończą się jej ukochane albo wcześniej wąchaliśmy coś razem i wiemy, że ten zapach przypadnie jej do gustu.

Nie od dziś wiadomo, że, kobieta ubrana w pończochy i ulubiony zapach perfum jest w stanie podbić świat. A z pewnością oczarować oczy i serce ukochanego mężczyzny.

Komentarz

Zostaw swój komentar

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć